X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Sztućce
 

Tytuł:  Nóż damasceński Zwilling
Autor:  Zwilling
Źródło:  www.smakprostoty.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
garnek

Mistrzostwa Polski w kuchennym czekaniu

Czekanie jest, tak na się przynajmniej wydaje, jedną ze straszliwszych ludzkich przypadłości. Zirytowani bezmiernie faktem, że nieustannie czekamy na sprawy od najważniejszych, po błahe, zdecydowaliśmy się stworzyć, na pohybel cierpliwości, „Leksykon czekania”.
Artykuły powiązane
akcesoria kuchenne

Letnie orzeźwienie w kuchni!

Siedzenie i gotowanie w kuchni, gdy za oknem piękna pogoda, jest nudne? Nic bardziej mylnego – wystarczy jedynie wyczarować w niej letni nastrój. Do tego będzie potrzebna głowa pełna pomysłów oraz radosne dodatki w soczystych i orzeźwiających barwach.
naczynia

Naczynia i noże dla alergików – czyli zdrowe gotowanie

Różnorodne postaci alergii to przypadłość coraz częstsza nie tylko wśród dzieci, ale i dorosłych. Niestety, współczesność pozwalając żyć człowiekowi w ogromnym komforcie, niesie ze sobą równie wiele utrudnień i schorzeń. Nikt tak dobrze, jak alergik nie wie, ile razy w ciągu roku przyjdzie sięgać mu po niosące ulgę leki.
akcesoria kuchenne

Akcesoria kuchenne w wiosennych kolorach

Nasze zimowe menu bardzo różni się od tego, co jadamy w sezonie wiosenno-letnim. W oczekiwaniu na warzywne i owocowe nowalijki rozjaśnijmy kuchnię refleksem wiosennej, optymistycznej kolorystyki.
 
    Najlepsze projekty domów