X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Sztućce
 

Tytuł:  Zestaw noży kuchennych kutych Zwilling
Autor:  Zwilling
Źródło:  www.SmakProstoty.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
nóż kuchenny

Przepiękne noże na wielką rocznicę

Wyjątkowe, bo kojarzące się z przepełnionymi nostalgią czasami najprzytulniejszej babcinej kuchni noże, zaprojektowane przez znanego designera - Matteo Thun’a - są, o ile można je tak określić, nadzwyczaj nastrojowe. Uroku tym niesłychanie ostrym, znakomitym niczym miecze samurajskie nożom dodają okładziny z hebanu Makassar.
Artykuły powiązane
nóż kuchenny

Noże damasceńskie nigdy się nie starzeją

Są na świecie takie noże kuchenne, które czarują od pierwszego obejrzenia, które zapadają w pamięć i które pragnie się mieć w swojej kuchni. Często tak właśnie oddziałują na miłośników wyjątkowych ostrzy noże damasceńskie. Jedyny problem z nimi związany – są dość drogie.
akcesoria kuchenne

Gadżety w kuchni

Klasyczne noże, młynki w kształcie prostokąta czy sztućce z wzorem florystycznym to zdecydowanie za mało! Nastała era rzeczy wielofunkcyjnych: ładnych, ale i praktycznych! Takich, które nie tylko będą pomocne przy codziennych czynnościach, ale także ozdobią wnętrze niebanalnym designem.
akcesoria kuchenne

Letnie orzeźwienie w kuchni!

Siedzenie i gotowanie w kuchni, gdy za oknem piękna pogoda, jest nudne? Nic bardziej mylnego – wystarczy jedynie wyczarować w niej letni nastrój. Do tego będzie potrzebna głowa pełna pomysłów oraz radosne dodatki w soczystych i orzeźwiających barwach.
 
    Najlepsze projekty domów