X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Kominki
 

Tytuł:  Różowa rewolucja we wnętrzach
Autor:  Benjamin Moore
Źródło:  Benjamin Moore
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
wykańczanie ścienne

Różowa rewolucja we wnętrzach

Róż święci triumfy. Pełno go w modzie i we wnętrzach. Sprytnie z zimowych kolekcji prześlizgnął się do wiosenno-letnich. Ma niewyczerpalny potencjał. Praktycznie w każdym wnętrzarskim stylu potrafi znaleźć sobie miejsce.
Artykuły powiązane
salon

Modne kolory ścian 2013

Przemalowanie ścian jest najprostszą i najtańszą zmianą aranżacyjną, jaką można wykonać samodzielnie we wnętrzu. Miłośnicy designu i obowiązujących trendów, śledzą zapowiedzi i przemalowują ściany z nadejściem większych przełomów. Jakie są modne kolory ścian 2013?
paleta

Palety kolorów

Kolor to najważniejszy kreator wnętrz. Nadaje indywidualny charakter aranżacji i odkrywa temperament mieszkańców. Urządzanie od podstaw każdego pomieszczenia rozpoczyna się od ustalenia preferowanej kolorystyki. Zestawienie barw we wnętrzu może je optycznie: powiększyć, wydłużyć, poszerzyć, bądź skrócić. Kompozycja, temperatura, odcień i intensywność barw powinny korespondować z dekorem posadzek, stolarki oraz mebli.
gabinet

Jak zatrzymać czas przy użyciu koloru

Delikatne, inspirowane naturą, neutralne pastele dominują w kolekcji kolorów na 2014 rok marki Benjamin Moore. Eksperci kolorystyczni pieczołowicie wyselekcjonowali taki odcienie, które sprawią, że pędzący nieubłaganie czas nieco zwolni, a mieszkanie stanie się miejscem, do którego wraca się z przyjemnością.
 
    Najlepsze projekty domów