X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Trend kolorystyczny Techno landrynka
Autor:  Śnieżka
Źródło:  Śnieżka
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
sypialnia

Podróż w czasie z kolorami - trendy 2013

Nowoczesne pomieszczenie w odcieniach szarości i bieli, tradycyjne paryskie apartamenty w stylu glamour, a może powrót do stylowych lat 50. i 60.? Oryginalne i modne połączenia kolorów zabiorą nas w prawdziwą podróż w czasie, zarówno do przeszłości, jak i daleko w przyszłość!
Artykuły powiązane
salon

Zostań stylistą własnego wnętrza!

Wiosenne słońce wkrada się już przez okna do naszych wnętrz – nie czekajmy na wiosnę bezczynnie! Podczas lutowych, zimowych wieczorów możemy poszukać inspiracji do wspólnej, rodzinnej twórczości. Pobawmy się w stylistę wnętrz i spróbujmy stworzyć oryginalne dodatki do naszego mieszkania.
kuchnia

Apartament w fioletach – nowocześnie i glamour

Dominujący w ostatnich latach w projektowaniu wnętrz szeroko pojęty styl nowoczesny ma wiele twarzy – od minimalistycznej, przejawiającej się w prostych formach przez glamour ze złoceniami i srebrzeniami bogatych dekoracji.
salon

Nowy wizerunek koloru

Świat idzie szybko do przodu, a wraz z nim dynamicznie zmienia się nasze najbliższe otoczenie. Nowego charakteru nabierają pomieszczenia, w których żyjemy, pracujemy i odpoczywamy. Idąc z duchem czasu, Śnieżka zaproponowała zestaw kolorystycznych inspiracji, które wprowadzają do wnętrza przyjazny i optymistyczny charakter. Zapoznajmy się z pomysłami na najmodniejsze kolorowe kreacje 2014 roku!
 
    Najlepsze projekty domów