X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza, czerwony
 

Tytuł:  W poszukiwaniu podłogi doskonałej
Autor:  Baltic Wood
Źródło:  Baltic Wood
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
podłoga

W poszukiwaniu podłogi doskonałej

Poszukując sposobów na zaaranżowanie wnętrza, najbardziej cenimy sobie szeroki wybór dekorów i trwałość produktów. Chcemy znaleźć sposób na oddanie naszej indywidualności, naszego charakteru, a zarazem mieć pewność, że wybrane przez nas rozwiązane jest sprawdzone i pewne.
Artykuły powiązane
podłoga drewniana

Wybieramy drewnianą podłogę

Zakup wysokiej jakości drewnianej podłogi to inwestycja na lata. Przed podjęciem decyzji warto się dobrze zastanowić, ponieważ podłoga jest podstawą wystroju każdego wnętrza.
podłogi drewniane

Lite podłogi drewniane dla pokoleń

Podczas wyboru litej podłogi drewnianej w pierwszej kolejności pod uwagę bierzemy przeważnie kolorystykę, gatunek drewna czy niestandardowe wykończenie powierzchni. Aby nasza faworytka sprawdziła się w miejscu, które dla niej wyznaczyliśmy, nie powinniśmy zapominać także o bardzo ważnych parametrach technicznych.
podłogi

Postarzane podłogi mogą być piękne i funkcjonalne

Wielbiciele starych domów z duszą nie muszą latami czekać, aby drewniana podłoga była równie klimatyczna. Stylizowane posadzki dębowe przywodzące na myśl wiekowe domostwa powstają w kilka tygodni. Choć z upływem czasu podłogi te wyłącznie zyskują na atrakcyjnym wyglądzie, ich zalety nie ograniczają się wyłącznie do estetyki.
 
    Najlepsze projekty domów