X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Meble w stylu kolonialnym
Autor:  Agata Meble
Źródło:  Agata Meble
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salon

Elegancki styl kolonialny

Styl kolonialny łączy w sobie europejską klasykę i prostotę z afrykańską energią i azjatyckim szaleństwem kolorów. Prawodawcami tego eklektycznego połączenia mebli i materiałów z różnych kontynentów są założyciele brytyjskich kolonii w Afryce i Azji z XIX wieku. Kontynuując ich dzieło nadal ulegamy urokowi eleganckich wnętrz, pełnych masywnych mebli i dodatków z epoki wiktoriańskiej, przełamanych dzikością wpływów orientalnych.
Artykuły powiązane
meble do salonu

Sofa – dusza salonu!

Nowoczesne sofy, rozkładane narożniki, pufy i miękkie klasyczne fotele z funkcją spania – takie elementy wystroju salonu oferuje Innovation. Wszystkie meble wykonane są z ogromną starannością i dbałością o szczegóły, design, a także wygodę użytkowników.
meble do salonu

Jak powstaje sofa – od pierwszego szkicu do królowej salonu

Przeważnie sofy widzimy już w ostatecznej, nienagannej formie. A jak wyglądają wcześniej? Ile czasu potrzeba na wykonanie projektu i produkcję? O to zapytaliśmy projektantów i ekspertów z chorwackiej firmy Kvadra.
salon

Stwórz własny komplet wypoczynkowy

Niegdyś meblami wyznaczaliśmy granice stref w mieszkaniu. Dziś to one dostosowują się do zmieniających się potrzeb użytkowników. Takie cechy posiadają modne i ergonomiczne meble wypoczynkowe o niezwykle energetyzujących kolorach z serii Cube.
 
    Najlepsze projekty domów