X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Fototapeta do restauracji
Autor:  Demur.pl
Źródło:  Demur.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
fototapety

Fototapeta do restauracji

Na sukces lokalu gastronomicznego mają wpływ nie tylko smaczne potrawy, ale także wystrój i atmosfera, jaka w nim panuje. Właściciele i personel restauracji powinni w równym stopniu dbać o smaczną i zdrową kuchnię jak o to, by wnętrze lokalu zachęcało do spędzania w nim czasu. W tym celu warto sięgnąć po fototapety do restauracji.
Artykuły powiązane
fototapeta

Idealne fototapety do kuchni

Fototapeta w kuchni to widok, który już nikogo nie zaskakuje. Kolorowy pas nad blatem, dominujący wzór czy cała ściana pokryta fototapetą, nie tylko urozmaicą aranżację współczesnej kuchni, ale także nadadzą jej wyjątkowego charakteru.
fototapeta

Fototapety ścienne

Najtrudniejszym zadaniem jest wykończenie i „udomowienie” stylizacji o charakterze nowoczesnym. Materiały wykończeniowe takie jak: płyty betonowe, stal i szkło, sprawiają, że wnętrze jest „chłodne” w odbiorze.
W poszukiwaniu niestandardowego pomysłu na ożywienie stylizacji, warto rozważyć opcję przyklejenia fototapety na ścianę.
fototapeta

Fototapety nowoczesne

Nowoczesne wnętrza zachwycają prostotą i wyszukanymi rozwiązaniami. Oryginalne kształty mebli, odważne zestawienia kolorystyczne i zaskakujące połączenia materiałów wykończeniowych, sprawiają, że współczesne aranżacje zdają się być ciekawsze niż kreacje stylizowane na modłę minionych epok.
 
    Najlepsze projekty domów