X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Rolety Prakto Clever Spring ocieplą domowe wnętrze
Autor:  Prakto
Źródło:  Prakto
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
rolety

Jak ocieplić wystrój wnętrza?

Kiedy zima nadchodzi, przynosząc krótkie dni i długie noce, pragniemy by chociaż nasze mieszkanie zatrzymywało trochę słońca i wyglądało na ciepłe. Warto wtedy zaaranżować przestrzeń tak, aby zimowy pejzaż wydał nam się bardziej przyjazny. Od czego zacząć?
Artykuły powiązane
rolety

Kwieciste i wzorzyste rolety okienne

Motywy florystyczne są nieśmiertelne. Nic dziwnego, skoro od zawsze potrafią wtopić się w obowiązujące trendy i zaskoczyć na nowo. Kolekcje rolet okiennych Lotari z serii Fantazja Dekoru to kilkanaście modnych, kolorowych wzorów, gotowych do zawieszenia w oknie nowoczesnego mieszkania.
zasłony

Dekoracja okna w kuchni

Jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu jest kuchnia. To właśnie tutaj spędza się sporą część dnia przygotowując lub spożywając posiłki. Jednak kuchnia to nie tylko sprzęt, meble kuchenne czy stół. Ważnym elementem tego pomieszczenia jest także okno, o którego odpowiednią dekorację warto zadbać.
dekoracje

Dziecięce okno na świat

Zasłonki to idealny pomysł na aranżację okna w pokoju dziecięcym. Nie tylko dekorują pomieszczenie, ale także regulują ilość światła dziennego podczas nauki, zabawy czy poobiedniej drzemki.
 
    Najlepsze projekty domów