X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Kolekcja drewnianych podłóg Bursztynowa Komnata
Autor:  Baltic Wood
Źródło:  Baltic Wood
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
podłogi

Unikatowe podłogi artystycznie postarzane

Dębowe deski, misternie wykończone odręcznie i dodatkowo uszlachetnione olejem naturalnym, składają się na podłogi niezwykłe, wyrafinowane, o niepowtarzalnym charakterze.
Artykuły powiązane
podłogi drewniane

Wnętrze w stylu industrialnym

Wnętrze w stylu industrialnym najlepiej prezentuje się na dużej przestrzeni, najlepiej w starych magazynach lub fabrykach. Ale takie wnętrze „z przeszłością” można także zaaranżować w domu jednorodzinnym czy w kamienicy.
sklep

Podłoga do zadań specjalnych

W biurach, restauracjach czy ekskluzywnych butikach wystrój wnętrza stanowi nieodzowny element wizerunku firmy, a podłoga to jego niezaprzeczalna podstawa. Oprócz walorów estetycznych posadzka musi być również wyjątkowo odporna na zniszczenia i ścieranie.
klejenie

Montaż podłogi drewnianej

Prawidłowy montaż podłogi drewnianej to pierwszy krok do jej wieloletniego użytkowania. Nawet jeśli montaż zlecamy specjalistom warto poznać kilka wskazówek i dopilnować kilku aspektów układania podłogi, aby w przyszłości cieszyć się w pełni wytrzymałą podłogą. Praktycznymi wskazówkami dotyczącymi montażu dzieli się przedstawicielka firmy Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe.
 
    Najlepsze projekty domów