X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Fornirowane panele ścienne
Autor:  KOPP
Źródło:  KOPP
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
panele ścienne

Solidne wykończenie ścian – fornirowane panele ścienne

Dekoracja ścian to dzisiaj nie lada wyzwanie dla tych, którzy właśnie planują remont. Szeroka gama produktów dostępnych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Ozdobne tynki, tapety z tysiącami wzorów i farby odporne na wszystko w każdym kolorze, jaki sobie wymyśliliśmy – trudno wybrać najlepszy wariant. Oryginalnym rozwiązaniem mogą okazać się panele ścienne, które nie tylko zatuszują ewentualne ubytki w strukturze ściany, ale stanowią materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne.
Artykuły powiązane
drzwi zewnętrzne

Nowoczesne elewacje domów

Elewacja jest wizytówką domu. Jej wygląd jest tak samo ważny co wnętrze. Dlatego nic dziwnego, że mieszkańcom, zależy na tym aby była ona trwała i zachowała piękny wygląd przez długie lata.
Oprócz funkcji estetycznych, elewacja zewnętrzna powinna ochraniać budynek przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi – przed deszczem, palącym słońcem, śniegiem, mrozem oraz przed działaniem zanieczyszczeń chemicznych.
szkoła

Panele ścienne, nowoczesne i estetyczne

Dźwiękochłonne i trwałe panele ścienne, VertiQ marki Rockfon, to doskonały pomysł na aranżację ścian szkół i obiektów sportowych. Dzięki nowoczesnemu, minimalistycznemu designowi, można je dopasować niemal do każdej stylistyk aranżacji.
Mozaikowy zawrót głowy

Mozaikowy zawrót głowy

Szklane mozaiki pozwalają puścić wodze fantazji. Odrobina kolorowych kostek przełamie monotonię i nada elegancji każdej aranżacji. Poznaj duże możliwości małych płytek.
 
    Najlepsze projekty domów