X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Fototapety powiększające wnętrze
Autor:  demur.pl
Źródło:  demur.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
fototapety

Fototapety powiększające wnętrza

Kiedy mieszkanie nie zachwyca swoim metrażem, nie lada wyzwaniem okazuje się jego urządzenie. Pragniemy nadać mu przestronności, nie wprowadzając przy tym zbędnego chaosu. W tym celu pomocny będzie wybór odpowiedniej kolorystyki ścian, a także zastosowanie niektórych trików aranżacyjnych, takich jak fototapety powiększające wnętrze.
Artykuły powiązane
fototapeta

Fototapety ścienne

Najtrudniejszym zadaniem jest wykończenie i „udomowienie” stylizacji o charakterze nowoczesnym. Materiały wykończeniowe takie jak: płyty betonowe, stal i szkło, sprawiają, że wnętrze jest „chłodne” w odbiorze.
W poszukiwaniu niestandardowego pomysłu na ożywienie stylizacji, warto rozważyć opcję przyklejenia fototapety na ścianę.
fototapeta

Fototapety w marynarskim stylu

Biały, czerwony, odcienie granatowego, surowe drewno i marynistyczne dodatki. Niewiele potrzeba aby pomieszczenie we własnym domu zamienić w miejsce, którego nie powstydziłby się nawet wymagający wilk morski. Jeżeli i Ty podczas remontów nucisz sobie pod nosem słowa z popularnych żaglowych pieśni, warto rozważyć aranżację pomieszczenia w stylu marynistycznym, któremu wyrazu doda odpowiednia fototapeta z oferty sklepu internetowego Fototapeta4u.pl. Jednak na jaki wzór się zdecydować?
fototapeta

Pokój małej ogrodniczki

Kwiatki, bratki i stokrotki. Kto z nas nie pamięta wesołych piosenek śpiewanych w przedszkolu. Jeżeli jednak, już jako rodzić, ciągle darzysz specjalnymi względami wszystkie kwieciste motywy, możesz wykorzystać ten wzór podczas aranżowania pokoju swojej córki.
 
    Najlepsze projekty domów