X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Salon w klimacie high fashion
Autor:  Dekoral
Źródło:  Dekoral
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salon

Salon w klimacie high fashion

Piękne modelki, blask fleszy, nowoczesne kreacje – to pociągająca atmosfera wielkiego świata mody. Wielbicielom przepychu i boskich kreacji, Marka Dekoral Fashion podpowiada, jak przenieść odrobinę tego klimatu do swojego domu.
Artykuły powiązane
salon

Ciemny kolor we wnętrzu: fioletowy

Ciemny i wyrazisty kolor fioletowy we wnętrzu, nada mu ekskluzywny charakter i wyjątkową elegancję. Barwa powstała z połączenia dwóch podstawowych kolorów: czerwieni i niebieskiego, dlatego też doskonale prezentuje się w ich towarzystwie.
salon

Sposób na... radosny salon

Doskwiera Ci brak słońca oraz jesienna chandra? Zobacz więc, jak przywrócić słoneczną aurę w mieszkaniu i przegonić zły nastrój. Brak słońca oraz krótsze dni sprawiają, że większość z nas źle znosi jesienną aurę. Szczególnie, jeśli w pamięci mamy udane wakacje. Jest jednak dobry sposób na walkę ze złym nastrojem. Wystarczy zmienić mieszkanie w pełne kolorów i życia miejsce, w czym skutecznie pomoże nam marka Dekoral.
sypialnia

Zmysłowa sypialnia w stylu new romantic

Marzy Ci się luksusowa i zmysłowa sypialnia? Jeśli tak, urządź ją w modnym stylu new romantic. W aranżowaniu eleganckiego wnętrza, pełnego namiętności, pomoże narka Dekoral Fashion.
 
    Najlepsze projekty domów