X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Płytki Bosco nadają elegancji każdemu wnętrzu
Autor:  Ceramstic
Źródło:  Ceramstic
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salon

Ekskluzywny kurort w Twoim domu

Urlopowe wyjazdy kojarzą się nie tylko ze zwiedzaniem nowych miejsc, ale także z relaksem we wnętrzach apartamentów, z których korzystamy, by sztuka wypoczynku była idealna. Dlaczego jednak możliwość cieszenia się nimi ma być domeną dalekich wyjazdów? Kolekcja Bosco marki Ceramstic może sprawić, że i
Twoje wnętrze nabierze niecodziennej elegancji.
Artykuły powiązane
Calacata Ceramstic

Moda na płytki w rozmiarze maksi

Piękno i styl stoją ponad ograniczeniami, a ludzie kochają to, co ‘mega’ i ‘wow’. Jak z tych prawd korzysta współczesny świat aranżacji wnętrz? Przede wszystkim odważnie i bezkompromisowo - bo nic nie pobudza wyobraźni w takim stopniu, jak rozmach. Ten z kolei można osiągnąć używając wielkoformatowych płytek z obfitującej w rozmaite rozwiązania oferty marki CERAMSTIC.
hall

Różne oblicza wysokiej jakości gresu

Jaka okładzina stanowi najlepsze połączenie oryginalnej estetyki oraz niezawodności użytkowania? Eksperci są w tej kwestii zgodni – płytki gresowe. Pod warunkiem oczywiście, że zostaną położone przy użyciu odpowiednich produktów. Fachowcy z Grupy Vinderen, do której należą marki Ceramstic (pokrycia podłogowe i ścienne) oraz Rotberg (innowacyjna chemia budowlana) przekonują, że aby osiągnąć optymalne efekty jedno musi iść w parze z drugim.
płytki ceramiczne

Skandynawski minimalizm – płytki naśladujące wzór kamienia

Od dawna kuchnia przestała być tylko miejscem do przygotowywania posiłków. To serce domu, które odzwierciedla nasz charakter. Najłatwiej oddamy go poprzez wybór odpowiednich płytek. Miłośnikom estetyki krajów Północy z pewnością przypadnie do gustu powściągliwa, surowa i funkcjonalna kolekcja Nubo marki Ceramstic.
 
    Najlepsze projekty domów