X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Salon w stylu japońskim
Autor:  Porta
Źródło:  Porta
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salon

Jak urządzić mieszkanie w stylu japońskim?

Japonia to dla większości Europejczyków kierunek nadal dość egzotyczny. Kraj Kwitnącej Wiśni kojarzymy z długą i barwną tradycją, ale także nowoczesnością. Z pewnością jest miejscem ciekawego skrzyżowania kultur Azji, w którym powstała oryginalna estetyka. Zainteresuje ona z jednej strony zwolenników Zen, a z drugiej młodych i dynamicznych, których pociąga japoński minimalizm.
Artykuły powiązane
sofa

Kilka prostych zasad urządzania domu według Feng shui

Urządzić dom nie jest łatwo. Bez wątpienia jednak warto temu poświęcić należyty czas, by później przez długie lata cieszyć się efektami swojej pracy. Jest wiele szkół i teorii, jakimi zasadami należy się kierować. Każda inna, każda ciekawa i godna uwagi. Jedną z nich jest Feng shui.
dekoracje

Wszystkie kolory Orientu

Styl orientalny we wnętrzu to nietuzinkowy pomysł, który nada każdemu mieszkaniu wyjątkowego charakteru. Bogata, eklektyczna kultura Dalekiego Wschodu pozwala wybierać spośród wielu różnorodnych konwencji, kolorystyki, stylu mebli i dodatków, a także materiałów.
Okno programu PRO100

PRO100 - Samodzielna aranżacja wnętrz

PRO100 to program stworzony "dla Meblarzy, pod dyktando Meblarzy". Jest to całkowicie samodzielny, prosty w instalacji i przyjazny Użytkownikowi program, którego zadaniem jest ułatwić pracę stolarza, projektanta, montażysty...
 
    Najlepsze projekty domów