X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Radosny wystrój salonu
Autor:  Dekoral
Źródło:  Dekoral
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salon

Sposób na... radosny salon

Doskwiera Ci brak słońca oraz jesienna chandra? Zobacz więc, jak przywrócić słoneczną aurę w mieszkaniu i przegonić zły nastrój. Brak słońca oraz krótsze dni sprawiają, że większość z nas źle znosi jesienną aurę. Szczególnie, jeśli w pamięci mamy udane wakacje. Jest jednak dobry sposób na walkę ze złym nastrojem. Wystarczy zmienić mieszkanie w pełne kolorów i życia miejsce, w czym skutecznie pomoże nam marka Dekoral.
Artykuły powiązane
salon

Salon w weneckim stylu

Miasto wspaniałej sztuki i niepowtarzalnego stylu – oczywiście może to być tylko Wenecja. Nie da się ukryć, że każda chwila spędzona w nim jest wyjątkowa. Jeśli jednak zapragniemy, klimat ten możemy przenieść także do naszego salonu.
farby

Włoskie Impresje

Bajeczne zestawienia kolorystyczne, przymusowo traktowane słońcem i wiatrem, nadają włoskiej sztuce użytkowej jedyny i niepowtarzalny charakter. Nikt na całym świecie nie potrafi tak subtelnie wydobywać z koloru światłocienia, słonecznych refleksów czy satynowych odcieni, jak Południe Europy. Właśnie z Włoch Marka Dekoral zaczerpnęła inspiracje, tworząc najnowszą kolekcję farb dekoracyjnych Dekoral Fashion Włoskie Impresje.
farby

Najmodniejsze trendy kolorystyczne w naszym domu

Wysublimowany gust i elegancja to elementy świata mody, ale też stylu życia. Osoby, które się nimi kierują oczekują najlepszej jakości i niebanalnych rozwiązań. Perfekcyjny dobór garderoby i dodatków oraz piękne wnętrza to wyznaczniki dobrego smaku, którym kierują się ludzie wrażliwi na piękno.
 
    Najlepsze projekty domów