X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Kolekcja płytek Caligo marki Ceramstic
Autor:  Ceramstic
Źródło:  Ceramstic
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salon

W męskim stylu – wnętrze w loftowym klimacie

Grafity i szarości we wnętrzach są ponadczasowe, eleganckie i dalekie od przesadzonej ekstrawagancji. Idealne rozwiązanie dla mężczyzny. Żonglując dodatkami można łatwo zmienić charakter aranżacji – złagodzić ją lub podkreślić surowy styl pomieszczenia. Stworzenie nowoczesnego, a jednocześnie uniwersalnego wnętrza umożliwią płytki Caligo marki Ceramstic.
Artykuły powiązane
fuga

Fugowanie gresu

Płytki gresowe uznawane są za najlepszy materiał do wykańczania posadzek ze względu na swoje dobre właściwości użytkowe. Nieszkliwione mogą jednak sprawiać problemy przy spoinowaniu. Czynność ta wymaga dużej ostrożności i staranności, inaczej na płytkach mogą pozostać plamy i zabrudzenia.
hall

Różne oblicza wysokiej jakości gresu

Jaka okładzina stanowi najlepsze połączenie oryginalnej estetyki oraz niezawodności użytkowania? Eksperci są w tej kwestii zgodni – płytki gresowe. Pod warunkiem oczywiście, że zostaną położone przy użyciu odpowiednich produktów. Fachowcy z Grupy Vinderen, do której należą marki Ceramstic (pokrycia podłogowe i ścienne) oraz Rotberg (innowacyjna chemia budowlana) przekonują, że aby osiągnąć optymalne efekty jedno musi iść w parze z drugim.
łazienka

Subtelne wnętrze łazienki

Neutralne wnętrze jest doskonałą bazą do aranżacyjnych metamorfoz. W zależności od zmieniających się trendów, stylu życia i gustu wystarczy dobrać nowe dodatki, aby całkowicie odmienić pomieszczenie. Jakie więc wybrać płytki do łazienki, aby była maksymalnie uniwersalna i nie znudziła się pomimo upływu czasu?
 
    Najlepsze projekty domów