X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Aranżacja z wykorzystaniem drzwi SEMPRE ONDA w kolorze białego dębu
Autor:  POL-SKONE
Źródło:  POL-SKONE
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salon

Ciemne czy jasne drzwi w nowoczesnym wnętrzu?

Nowoczesne trendy aranżacyjne nie nakładają żadnych ograniczeń w kwestii doboru kolorystyki. Zarówno miłośnicy barw żywych, jak i tych stonowanych pasteli mogą stworzyć wnętrze, które będzie zgodne z ich kolorystycznymi upodobaniami, a zarazem modne. Aranżując wystrój, pamiętajmy o dopasowaniu stolarki drzwiowej, która powinna być w tonacji współgrającej z pozostałymi elementami wyposażenia.
Artykuły powiązane
salon

Zawsze modny wzór drzwi

Ryflowane elementy na powierzchni nadają drzwiom lekkości, dlatego model ten znakomicie sprawdzi się we współczesnych aranżacjach, które nawiązują do wielu nurtów stylistycznych.
montaż ościeżnicy

Montaż ościeżnicy

Decydując się na wymianę drzwi wewnętrznych, zazwyczaj wybieramy także nowe, dobrane do skrzydeł drzwiowych ościeżnice. Bogata oferta dostępnych na rynku ościeżnic pozwala nie tylko na wybór wymarzonego koloru, ale także odpowiedniego rodzaju – stałego lub regulowanego. Co istotne montaż ościeżnicy nie jest trudny i możemy go przeprowadzić samodzielnie!
drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne: rozsuwane, klasyczne, przesuwane, łamane, wahadłowe...

Drzwi wewnętrzne to element nadający charakter wnętrzom. Źle dobrane, względem wymarzonej aranżacji zaburzą zamierzony odbiór i zamienią stylowy wystrój w eklektyczną składankę. Najbardziej efektowne są drzwi drewniane. Producenci prześcigają się w dostępnych na rynku formach, zdobieniach i okuciach.
 
    Najlepsze projekty domów