X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Kolekcja płytek Inferno Ceramstic
Autor:  Ceramstic
Źródło:  Ceramstic
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
płytki ceramiczne

Płytki na miarę twoich potrzeb

Masz w planach wakacyjny remont? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, kupując płytki do danego pomieszczenia, jaką klasę ścieralności wybrać i co oznacza nasiąkliwość – poznaj porady ekspertów Ceramstic i Rotberg.
Artykuły powiązane
łazienka

Jak dobrze wybrać płytki do mieszkania

Na rynku dostępny jest szeroki wybór płytek. Wykańczając mieszkanie należy pamiętać, że nie ma płytki, która idealnie będzie nadawać się do każdego pomieszczenia. Przed rozpoczęciem remontu warto dobrze przemyśleć, jakie płytki ceramiczne będą najlepsze.
hall

Różne oblicza wysokiej jakości gresu

Jaka okładzina stanowi najlepsze połączenie oryginalnej estetyki oraz niezawodności użytkowania? Eksperci są w tej kwestii zgodni – płytki gresowe. Pod warunkiem oczywiście, że zostaną położone przy użyciu odpowiednich produktów. Fachowcy z Grupy Vinderen, do której należą marki Ceramstic (pokrycia podłogowe i ścienne) oraz Rotberg (innowacyjna chemia budowlana) przekonują, że aby osiągnąć optymalne efekty jedno musi iść w parze z drugim.
łazienka

Subtelne wnętrze łazienki

Neutralne wnętrze jest doskonałą bazą do aranżacyjnych metamorfoz. W zależności od zmieniających się trendów, stylu życia i gustu wystarczy dobrać nowe dodatki, aby całkowicie odmienić pomieszczenie. Jakie więc wybrać płytki do łazienki, aby była maksymalnie uniwersalna i nie znudziła się pomimo upływu czasu?
 
    Najlepsze projekty domów