X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza, zielony
 

Tytuł:  Grzejnik elektryczny Likoma H marki Purmo
Autor:  Purmo
Źródło:  Purmo
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
grzejnik

Wymiana grzejników czy całej instalacji grzewczej?

Wiekowe kamienice coraz częściej przechodzą metamorfozy, dzięki którym przywracana jest im dawna świetność. To jednak nie tylko powierzchowne zmiany. Wymieniane są stare instalacje grzewcze i inne systemy wewnętrzne. Nowoczesna technologia siłą rzeczy wkrada się także w mury kamienic z początków XX wieku. Dzisiejsze projekty są pieczołowicie i indywidualnie dopasowywane tak, że nawet budynki pod opieką konserwatora zabytków można wyremontować bez uszczerbku dla ich stylistyki.
Artykuły powiązane
kaloryfer

Przygotowujemy centralne ogrzewanie do zimy

Zanim nadejdą pierwsze mrozy należy zadbać o konserwację instalacji grzewczej. Wyczyszczenie i odpowietrzenie grzejnika, czy sprawdzenie ciśnienia wewnątrz instalacji, pomoże nam uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i cieszyć się ciepłem przez całą zimę.
ogrzewanie

Samodzielne odpowietrzanie grzejników krok po kroku

Głośna praca, szum, bulgotanie wody, nierównomierne oddawanie ciepła, to główne oznaki zapowietrzenia grzejników. Kiedy temperatura za oknem z dnia na dzień spada, warto zawczasu naprawić usterkę tak, aby móc się cieszyć ciepłem domowego zacisza. Jak to zrobić?
instalacje

Formy ogrzewania domów i mieszkań

Wybierając sposób ogrzewania kierujemy się zazwyczaj aspektem ekonomicznym. Chcemy aby opłata była możliwie niska, a komfort cieplny jak najwyższy.
Zdecydowanie najmniej problemów mają osoby, które mogą skorzystać z możliwości podpięcia do gotowej sieci miejskiej.
 
    Najlepsze projekty domów