X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Moc koloru w domowych wnętrzach
Autor:  SITS
Źródło:  SITS
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salon

Nowy rok – nowe wnętrza

Jak co roku od stycznia wielu z nas tworzy listy noworocznych postanowień. Obiecujemy sobie, że będziemy mniej pracować, zdrowiej się odżywiać i spędzać więcej czasu z bliskimi. A gdyby do tej listy dodać jeszcze zmiany w miejscu, gdzie będziemy spędzać ten czas? Czy tek trudno wprowadzić je w życie?
Artykuły powiązane
pokój dziecka

Młodzieńczy turkus w pokoju nastolatki

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak powinno wyglądać miłe, przytulne młodzieżowe wnętrze z akcentami turkusu? Ten popularny trend warto wykorzystać tworząc przestrzeń dla nastolatki. Projektanci Timoore utrzymaną w bieli kolekcją CLICK umiejętnie zestawili z kolorami z palety - turkusem, żółtym i wrzosem.
meble do salonu

Sofa – dusza salonu!

Nowoczesne sofy, rozkładane narożniki, pufy i miękkie klasyczne fotele z funkcją spania – takie elementy wystroju salonu oferuje Innovation. Wszystkie meble wykonane są z ogromną starannością i dbałością o szczegóły, design, a także wygodę użytkowników.
meble do salonu

Jak powstaje sofa – od pierwszego szkicu do królowej salonu

Przeważnie sofy widzimy już w ostatecznej, nienagannej formie. A jak wyglądają wcześniej? Ile czasu potrzeba na wykonanie projektu i produkcję? O to zapytaliśmy projektantów i ekspertów z chorwackiej firmy Kvadra.
 
    Najlepsze projekty domów