X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Salon, farba Accent Cameleo
Autor:  Cameleo
Źródło:  Cameleo
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salon

Ściana na wysoki połysk

Niepowtarzalny wystrój wnętrz to uczta dla zmysłów nie tylko dla domatora. Różnice style między sobą, często dotyczą szczegółów wykończenia pomieszczeń, którym warto przyjrzeć się z bliska.
Artykuły powiązane
Farba Texture Sand 386

Kolorowy piaskowiec na ścianie

Studio Finishes - linia dekoracyjnych materiałów malarskich marki Benjamin Moore, poszerzona została o nowy produkt. Do farby brokatowej, fosforyzującej i tablicowej dołączyła Texture Sand 386 - farba strukturalna o fakturze piaskowca.
Dekoracyjna faktura na ścianie to obecnie jeden z najmodniejszych trendów w dziedzinie aranżacji wnętrz mieszkalnych i biurowych. Strukturalne wykończenie nawet niewielkiego fragmentu ściany może nadać całemu pomieszczeniu wyjątkowego charakteru i stworzyć w nim niepowtarzalny klimat.
panele ścienne

Ścienne rewolucje

Czas na rewolucje. Upadną stereotypy, poszerzą się horyzonty, pojawią się nowe i nieszablonowe rozwiązania. W taki sposób z pewnością można zapowiedzieć nowy sposób dekorowania ścian. Nie tynkiem, nie tapetą i nie farbą. Panele dekoracyjne 3D to zupełnie nowy rozdział w aranżacji wnętrz.
dekoracje ścienne

Wnętrze dla indywidualisty

W jaki sposób nadać aranżacji olśniewający styl? Jak wyróżnić wnętrze i stworzyć w nim klimat, który pozwoli poczuć się nam i naszym gościom zupełnie wyjątkowo? Ścienne efekty dekoracyjne, wykonane z użyciem produktów Tikkurila z serii Be Special Decor oraz Taika, ożywią stylizację i sprawią, że stanie się ona jedyna w swoim rodzaju.
 
    Najlepsze projekty domów