X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza, zielony
 

Tytuł:  Kolekcji tkanin Charlotte od Dekoria.pl
Autor:  Dekoria.pl
Źródło:  Dekoria.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
dekoracje

Wiosenna aranżacja mieszkania

Jeżeli po długiej zimie czujesz potrzebę wprowadzania zmian w swoim otoczeniu, zacznij od swojego mieszkania. Dzięki temu z zupełnie nową dawką energii spojrzymy na wszystkie zmiany zachodzące za oknem. Wpuśćmy do mieszkania odrobinę koloru, bawmy się kontrastami, a z pewnością pozbędziemy się zimowej monotonii w wystroju swojego M.
Artykuły powiązane
poduszki

Beże i brązy w aranżacji wnętrz

Klasycznym duetem kolorystycznym, który świetnie sprawdza się w różnych kombinacjach jest połączenie beżu i brązu. Wnętrze w tych barwach można stworzyć zarówno przez pomalowanie ścian jak i wprowadzenie dodatków. Kawowo – mleczne kolory sprawdzą się w pokoju dziennym, gdzie stworzą ciepłą, przytulną aurę, a także w kuchni, gdzie będą nasuwały skojarzenia z klimatem kameralnych kawiarni i czekoladziarni.
salon

Kolory zimy w Twoim M

Kolorystyka i aranżacja wnętrz w okresie zimowym powinna być przytulna i optymistyczna, ponieważ szybko zapadający zmrok, sprawia, że więcej czasu spędzamy w domu. Drobne akcenty i tkaniny o zimowym charakterze, uprzyjemnią każdą chwilę spędzoną w domu.
dekoracje.pościel

Dodatki aranżacyjne w kolorach brązu i turkusu

Dobór zestawienia kolorystycznego bardzo często bywa decydujący w aspekcie atrakcyjności aranżacji. Modny minimalistyczny design jest doskonałym tłem dla mebli i elementów wyposażenia wnętrza, w odważnych tonacjach kolorystycznych. Intensywny kolor wyeksponowany na białym tle staje się jeszcze bardziej wyrazisty, a aranżacja nabiera indywidualnego charakteru.
 
    Najlepsze projekty domów