X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Linia mebli Orland
Autor:  Black Red White
Źródło:  Black Red White
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
sypialnia

Klasyczny wzór mebli

Wybór stylu, w jakim urządzamy mieszkanie, jest nie lada wyzwaniem, gdy pragniemy wnętrz pięknych, wygodnych i ponadczasowych. Trendy wnętrzarskie pojawiają się, a część z nich szybko odchodzi w zapomnienie. Dlatego warto zdecydować się na sprawdzone rozwiązania i wygodę, jaką zapewniają meble o klasycznym wzornictwie wykonane z naturalnych surowców oraz piękne dodatki nadające wnętrzom wyjątkowego charakteru.
Artykuły powiązane
sypialnia

Naturalny wygląd mebli

Meble inspirowane naturą, wprowadzające do wnętrza spokój i harmonię to najnowsza propozycja od Black Red White. System modułowy Raflo składający się z 24 elementów swobodnie nawiązuje do stylu ekologicznego. Zdjęcia wszystkich elementów, inspirujące aranżacje oraz dodatkowe informacje o meblach Raflo znaleźć można na www.brw.com.pl
kuchnia

Najlepsze meble na polskim rynku

Nowoczesna kuchnia Savana oraz zestaw mebli gabinetowych Creatio firmy Black Red White otrzymały główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie Diament Meblarstwa 2009.
System modułowy Mezo

Nowe barwy systemu Mezo

Firma Black Red White – stawiając na elegancję i wyrafinowany styl – rozbudowała ofertę kolorystyczną nowoczesnego systemu Mezo. Meble, oprócz jasnego koloru ‘buk tatra’, dostępne są teraz w wybarwieniu ‘dąb wenge brąz’. Mezo w najnowszej odsłonie dostępny jest w salonach z ofertą Black Red White na terenie całego kraju.
 
    Najlepsze projekty domów