X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Kolory sezonu Jesień Zima 20132014
Autor:  Dekoral
Źródło:  Dekoral
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salony

Kolory sezonu Jesień-Zima 2013/2014

Tegoroczna jesień wydaje się być wyjątkowo chłodna i szara. We wnętrzach panuje jednak całkiem odmienna atmosfera – a to za sprawą intensywnych, pełnych energii kolorów, które polecają projektanci oraz architekci. Jesień-Zima 2013-2014 to zdecydowanie sezon należący do burgundów, fioletów, pomarańczy i niebieskiego.
Artykuły powiązane
meble wypoczynkowe

Harmonijne duety farb Dekoral

Dusza i ciało to dwa nierozerwalnie połączone ze sobą pierwiastki. Aby ich właściciel był szczęśliwym człowiekiem, muszą ze sobą harmonijnie współgrać w każdym momencie naszego życia. Marka Dekoral Fashion zaprasza do krainy kolorów, które ukoją duszę i ożywią ciało, tworząc idealne duety zapewniające nam codzienną dawkę dobrego nastroju.
salon

Metamorfozy wnętrz Dekoral wiosna/lato 2011

Wiosenna atmosfera sprawia, że wielu z nas poszukuje dziś niebanalnych inspiracji dla zmian we wnętrzach. Zobaczmy więc, jakie barwy warto wybrać, aby ożywić nasze mieszkania i dodać im nieco modnego blasku. Marka Dekoral Fashion prezentuje właśnie najmodniejsze kolory sezonu Wiosna / Lato 2011.
salon

Skandynawskie wnętrza

Jasne pomieszczenia pełne światła, naturalne o nieskomplikowanej linii dodatki, a także estetyka współgrająca z funkcjonalnością to cechy charakteryzujące styl skandynawski. Tak urządzone wnętrza doskonale łączą w sobie świeżość z ponadczasowością.
 
    Najlepsze projekty domów