X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza, fioletowy
 

Tytuł:  Świątecznie udekorowane wnętrze
Autor:  Lotari
Źródło:  Lotari
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
dekoracje

Domowe wnętrze pełne świątecznego klimatu

Bożonarodzeniowy klimat chętnie podkreślamy choinką, ozdobami w postaci mikołajów i reniferów, a także kolorowymi lampkami. Na szczęście asortyment dekoracji świątecznych jest na tyle szeroki, że każdy może swobodnie decydować o tym, jak ma wyglądać jego mieszkanie. A może by w tym roku postawić na coś nietypowego?
Artykuły powiązane
rolety

Świąteczne dekoracje okien

Zapach domowych potraw, goździków, pięknie ubrana choinka, oczekiwanie na prezenty, ale przede wszystkim czas spędzany w gronie najbliższych. Wszystko to składa się na jedyny w swoim rodzaju, bożonarodzeniowy nastrój. Wisienkę na torcie stanowią iście świąteczne dekoracje...
jadalnia

Świąteczna atmosfera w domu

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim Święta Bożego Narodzenia. Ulice oraz wystawy sklepów powoli zaczynają zapełniać się sezonowymi ozdobami i przykuwać wzrok bielą, zielenią oraz czerwienią. Jak przygotować na ten magiczny okres nasze mieszkanie? Producent rolet Franc Gardiner udowadnia, że liczy się pomysł.
dekoracje

Święta w doborowym towarzystwie

W krainie Świętego Mikołaja przygotowania do Świąt już dawno ruszyły pełną parą. Wkrótce przyjdzie na nie czas także w naszych domach. To czy w tym roku obok gwiazdek, śnieżynek i aniołków, znajdzie się miejsce także dla wesołej Mikołajowej ekipy, zależy tylko od nas. Prezentujemy garść świątecznych inspiracji.
 
    Najlepsze projekty domów