X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Wnętrza
 

Tytuł:  Intensywne kontrasty pobudzą nas do działania
Autor:  Dekoral
Źródło:  Dekoral
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salon

Jak pomalować pokój na dwa kolory?

Żywe kolory wprowadzają do wnętrza pozytywną energię, która przywołuje optymistyczny nastrój bez względu na porę roku i aurę. Aby uzyskać harmonijny efekt, malując pomieszczenie na dwa kolory należy wiedzieć, jak je komponować.
Artykuły powiązane
meble wypoczynkowe

Harmonijne duety farb Dekoral

Dusza i ciało to dwa nierozerwalnie połączone ze sobą pierwiastki. Aby ich właściciel był szczęśliwym człowiekiem, muszą ze sobą harmonijnie współgrać w każdym momencie naszego życia. Marka Dekoral Fashion zaprasza do krainy kolorów, które ukoją duszę i ożywią ciało, tworząc idealne duety zapewniające nam codzienną dawkę dobrego nastroju.
jadalnia slider

Kolorowe wnętrza

Dobór odpowiedniego koloru ścian do naszego mieszkania jest istotnym elementem kreowania jego charakteru. Właściwa barwa, może optycznie zwiększać lub zmniejszać proporcje pomieszczenia, zatuszować jego mankamenty lub wyznaczać strefy funkcjonalne.
Podczas wyboru odpowiedniej farby do naszego mieszkania, warto pamiętać o tym, że kolory w znaczący sposób wpływają na naszą psychikę. Powinniśmy także pamiętać o przeznaczeniu tego pomieszczenia, jego funkcji, wielkości oraz o natężeniu światła dziennego.
łazienka

Łazienkowe trendy kolorystyczne

Każde pomieszczenie ma swój własny urok, jednak łazienka jest miejscem szczególnym. To w niej odpoczywamy po ciężkim dniu i relaksujemy się pod strumieniem gorącej wody. Dlatego tak ważne jest, żeby była funkcjonalna i odpowiadała naszym upodobaniom...
 
    Najlepsze projekty domów