X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Kuchnie
 

Tytuł:  Aranżacje kuchni z Beckers Designer KitchenBathroom
Autor:  Beckers
Źródło:  Beckers
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
kuchnia

Piękno koloru, wytrzymałość powłoki

Aranżacja kuchni stawia przed nami szczególne wymagania – nie tylko te estetyczne, ale także funkcjonalne. Wykańczając ściany w tym pomieszczeniu, coraz częściej, zamiast tradycyjnych płytek, sięgamy po farby. Pamiętajmy, by wybierane produkty zapewniały nie tylko piękny kolor, ale też trwałość powłoki. Wyzwaniom tym sprosta farba Beckers Designer Kitchen&Bathroom.
Artykuły powiązane
Kuchnia Detroit

Kuchnia na życzenie

W XXI wieku kuchnia zdaje się wracać do łask. Nie kojarzy się już z wiecznym posterunkiem gospodyni domowej. Dzisiaj to centrum spotkań z przyjaciółmi, miejsce wspólnych przygód kulinarnych, którego odpowiedni wygląd coraz częściej staje się kwestią prestiżu...
kuchnia

Elegancka czerń w kuchni

Czerń to kolor ponadczasowy, który każdemu wnętrzu nadaje niepowtarzalny styl. Pasuje zarówno do klasycznych aranżacji, jak również do nowoczesnych i awangardowych pomieszczeń. Dla tych, którzy marzą o czarnym akcencie w swojej kuchni i wyjątkowych rozwiązaniach technologicznych, firma Samsung stworzyła linię piekarników Prezio - elegancka czerń połączyła się z funkcjonalnością.
Kuchnia w stylu rustykalnym

Rustykalna kuchnia

Styl rustykalny nie jest zarezerwowany jedynie dla ogromnych loftów lub wolnostojących domów. Jego wyjątkowy charakter, zestawiony z elementami stylu modern, doskonale prezentuje się także w niedużych przestrzeniach mieszkalnych.
 
    Najlepsze projekty domów