X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Kuchnie
 

Tytuł:  Nowocześnie urządzona kuchnia
Autor:  Ciarko
Źródło:  Ciarko
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
kuchnia

Skąd ten rachunek?! – sprzęt AGD a opłaty za prąd

W ostatniej dekadzie zużycie energii elektrycznej w polskich domach wzrosło o 40%. Głównym powodem jest większa ilość sprzętu AGD, w których wyposażamy nasze kuchnie. Mimo że cena za energię elektryczną nieco spadła, cięgle płacimy sporo. Przedstawiamy kilka prostych sposobów, które pozwolą na skuteczne obniżenie rachunków za energię elektryczną.
Artykuły powiązane
basen

Nasz prywatny aquapark

Coraz częściej basen stanowi element naszego domu. Dobrze i estetycznie wykonany umożliwia nam odpoczynek i relaks w ładnym otoczeniu. Równocześnie, może stać się miejscem zabaw i towarzyskich spotkań w letnie, upalne dni.
Turbiny wiatrowe

Przydomowa elektrownia wiatrowa

Korzystanie z przydomowej elektrowni wiatrowej wspomaga system centralnego ogrzewania czy ciepłej wody. Znacznie ogranicza zużycie konwencjonalnych nośników energii - oleju opałowego, gazu, węgla czy energii elektrycznej. Równocześnie zmniejsza się emisja CO2 do atmosfery.
Przycinanie pędów

Pielęgnacja i wycinka drzew oraz krzewów - okrzesywanie

Piękno ogrodu ma swoje odbicie w znajdujących się w nim kwitnących i zdrowych roślinach. Niezależnie od tego, czy ozdobne, drzewa są podstawowym elementem krajobrazu, zarówno w parkach jak i małych ogrodach. Drzewa i krzewy są czynnikiem, który kształtuje całą perspektywę, tworzy intymność oraz przestrzeń do wypoczynku i daje cień latem. Drzewa i rośliny potrzebują troskliwej i ciągłej opieki: dlatego też chcielibyśmy przedstawić kilka przemyśleń oraz istotnych wskazówek, potrzebnych do zapewnienia właściwej pielęgnacji.
 
    Najlepsze projekty domów