X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Kuchnie
 

Tytuł:  Rolety dzień i noc
Autor:  Prakto
Źródło:  Prakto
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
rolety okienne

Sam decyduj o ilości naturalnego światła w swoim pokoju!

Swobodny dostęp do światła dziennego w ciągu dnia i możliwość zaciemnienia okien nocą to podstawa funkcjonalnego mieszkania. Co jednak zrobić, gdy swobodę tę ogranicza rozkład pokoi lub przebijające się w południe słońce, które mocno utrudnia wykonywanie najprostszych czynności? Wówczas pomocne może okazać się zamontowanie rolet dzień i noc.
Artykuły powiązane
rolety

Kwieciste i wzorzyste rolety okienne

Motywy florystyczne są nieśmiertelne. Nic dziwnego, skoro od zawsze potrafią wtopić się w obowiązujące trendy i zaskoczyć na nowo. Kolekcje rolet okiennych Lotari z serii Fantazja Dekoru to kilkanaście modnych, kolorowych wzorów, gotowych do zawieszenia w oknie nowoczesnego mieszkania.
zasłony

Dekoracja okna w kuchni

Jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu jest kuchnia. To właśnie tutaj spędza się sporą część dnia przygotowując lub spożywając posiłki. Jednak kuchnia to nie tylko sprzęt, meble kuchenne czy stół. Ważnym elementem tego pomieszczenia jest także okno, o którego odpowiednią dekorację warto zadbać.
dekoracje

Dziecięce okno na świat

Zasłonki to idealny pomysł na aranżację okna w pokoju dziecięcym. Nie tylko dekorują pomieszczenie, ale także regulują ilość światła dziennego podczas nauki, zabawy czy poobiedniej drzemki.
 
    Najlepsze projekty domów