X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły podobne
dywan

Życie po studencku

Rynek wynajmu mieszkań w centralnych miastach akademickich, opiera się przed wszystkim o zapotrzebowanie generowane przez studentów. Entuzjastów posiadania prywatnego pokoju lub kawalerki jest coraz więcej. Gdzie przysłowiowa studencka bieda? Większość studentów regularnie jada w mieście i obnosi się z nowoczesnym sprzętem. Rosną także wymagania wobec standardu wynajmowanych mieszkań.
salon

Mała przestrzeń – wiele możliwości

Okazuje się, że nawet niewielka powierzchnia 12 metrów kwadratowych, jeśli jest dobrze zaprojektowana, może być całkiem wygodna dla swojego właściciela. Projekty aranżacji mikro apartamentów udowadniają, że rozmiar naprawdę nie ma znaczenia, a małe potrafi być piękne i funkcjonalne.
kawalerka

Kawalerki wciąż popularne

Mieszkania jednopokojowe, nazywane także kawalerkami cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kupujących. Powodów jest wiele, a najważniejsze z nich to z pewnością niska cena, pewna lokata kapitału i popularność zarówno pośród osób młodych, aktywnych zawodowo, jak i starszych, pragnących zamienić większe M na tańsze w utrzymaniu jednopokojowe mieszkanie.
 
    Najlepsze projekty domów