X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Kostka brukowa, ogród
 

Tytuł:  Ścieżka z kostki postarzanej Roma
Autor:  Buszrem
Źródło:  Buszrem
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
kostka brukowa

Ogrodowe przestrzenie duże i małe

Szlachetna kostka brukowa to materiał najchętniej wybierany do aranżacji przestrzeni wokół domów jednorodzinnych. Nic dziwnego, ponieważ bogaty wybór kształtów i kolorów daje ogromne możliwości zagospodarowania nawierzchni ścieżek, tarasów oraz podjazdów.
Artykuły powiązane
nawierzchnia

Jaka przestrzeń, taka kostka

Szlachetna kostka brukowa to materiał coraz chętniej wybierany do aranżacji przestrzeni wokół domu. Jej rodzaje i kolory dają wręcz nieograniczone możliwości wykorzystania. Bywa, że jej wybór to proces podobny do wyboru podłogi w mieszkaniu. Od tego jak wyglądać będą ścieżki, tarasy i podjazdy zależy przecież jak prezentuje się cała posesja. Dlatego warto dołożyć szczególnych starań, aby wybrana nawierzchnia była właściwa i pasowała klimatem do naszego domu.
kostka brukowa

Atrakcyjny wygląd otoczenia domu

Otoczenie naszego domu powinno wyglądać atrakcyjnie przez cały rok. Pragniemy aby niezależnie od pogody, zawsze estetycznie wyglądała. Jest to możliwe, dzięki odpowiednim akcentom i dodatkom.
taras

Kostka brukowa w niezwykłym ogrodzie

Bujna roślinność, oryginalne dodatki, a przede wszystkim atrakcyjne ścieżki i podjazdy to domena wspaniałych ogrodów. O tym czy nasza posesja będzie należeć do tego wyjątkowego grona decyduje kilka istotnych elementów. Bardzo duża rolę odgrywa tutaj kolorystyka, jakość oraz sposób wykonania powierzchni. Kostka brukowa daje duże pole do popisu, jednak przy jej wyborze oraz układaniu, warto kierować się kilkoma istotnymi zasadami.
 
    Najlepsze projekty domów