X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Kostka brukowa
 

Tytuł:  Kostka brukowa Polbruk Napoli
Autor:  Polbruk
Źródło:  Polbruk
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
kostka brukowa

Rustykalne inspiracje w przydomowym ogrodzie

Bogactwo roślinności, kwiatowe łąki, szum owadów i śpiew ptaków o poranku – kto nie pragnie spędzać wolnych chwil w takim otoczeniu. Dobór odpowiedniej roślinności i materiałów wykończeniowych także w miejskim ogrodzie pozwoli stworzyć cichy zakątek roztaczający atmosferę do złudzenia przypominającą czar i beztroskę polskiej wsi. Pozornie niedbałe alejki w rzeczywistości skrzętnie zaplanowane, stanowią jego znak rozpoznawczy, a można je stworzyć przy pomocy kostek brukowych Polbruk.
Artykuły powiązane
ogrody

Dekoracyjny ogródek przed domem

Przedogródek, czyli część działki położonej pomiędzy domem, a ogrodzeniem, stanowi wizytówkę naszego domu. Ozdabia i jednocześnie zaprasza gości. Warto aby aranżacja ogrodu przed domem nawiązywała do stylu i klimatu w jakim został wybudowany i zaaranżowany dom.
ścieżka

Sposoby na piękną działkę

Początek wiosny to znakomity czas na zagospodarowanie działki. Sprawdź jakie elementy należy wziąć pod uwagę w projekcie, aby przeistoczyć ją w oazę, w której po ciężkim dniu pracy można się zrelaksować.
nawierzchnie

Dystyngowana elegancja angielskich ogrodów

Bujna roślinność, bogactwo kolorów, wypielęgnowany trawnik w odcieniu soczystej zieleni i elementy małej architektury nawiązujące do minionych epok – to niewątpliwie główne, choć nie jedyne znaki rozpoznawcze nastrojowych, angielskich ogrodów. Harmonijnym uzupełnieniem aranżacji inspirowanej wiktoriańską epoką są także kręte ścieżki, wijące się pośród drzew i ozdobione mozaikowymi wzorami.
 
    Najlepsze projekty domów