X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Kostka brukowa, Libet
 

Tytuł:  Pastelowa kostka brukowa marki Libet
Autor:  Libet
Źródło:  Libet
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
nawierzchnie

Dom w słonecznym otoczeniu

Udana aranżacja nawierzchni wokół domu nigdy nie jest dziełem przypadku, ale efektem przemyślanych działań i świadomego wyboru charakteru posesji. Już na etapie projektowania, warto dobrać zarówno materiał, kolor jak i kształt ścieżek, podjazdu i tarasu.
Artykuły powiązane
kostka brukowa

Atrakcyjny wygląd otoczenia domu

Otoczenie naszego domu powinno wyglądać atrakcyjnie przez cały rok. Pragniemy aby niezależnie od pogody, zawsze estetycznie wyglądała. Jest to możliwe, dzięki odpowiednim akcentom i dodatkom.
taras

Kostka brukowa w niezwykłym ogrodzie

Bujna roślinność, oryginalne dodatki, a przede wszystkim atrakcyjne ścieżki i podjazdy to domena wspaniałych ogrodów. O tym czy nasza posesja będzie należeć do tego wyjątkowego grona decyduje kilka istotnych elementów. Bardzo duża rolę odgrywa tutaj kolorystyka, jakość oraz sposób wykonania powierzchni. Kostka brukowa daje duże pole do popisu, jednak przy jej wyborze oraz układaniu, warto kierować się kilkoma istotnymi zasadami.
Kostka brukowa

Budujemy ogrodowe ścieżki

Ścieżki ogrodowe to jeden z najważniejszych elementów ogrodowych. Wykonane z dekoracyjnego betonu, kostki czy naturalnego kamienia nadadzą przydomowej przestrzeni atrakcyjnego wyglądu, a także ułatwią utrzymanie jej w czystości. Na co więc należy zwrócić uwagę budując ścieżki, a czego lepiej unikać?
 
    Najlepsze projekty domów