X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Salony, pokoje dzienne, brązowy
 

Tytuł:  Salon w jasnych barwach
Autor:  Dekoral
Źródło:  Dekoral
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salon

Powiększamy małe wnętrza

Mały lub zbyt wąski pokój to często prawdziwa zmora polskich mieszkań, szczególnie w przypadku bloków z wielkiej płyty. Wbrew pozorom wystarczy tylko nieco farby i wysiłku, żeby rozwiązań ten problem i wizualnie powiększyć pomieszczenie. Eksperci marki Dekoral podpowiadają, jak to zrobić.
Artykuły powiązane
salon

4 żywioły farb Dekoral

Nasz świat, wedle filozofii starożytnych, tworzą cztery żywioły: woda, ogień, powietrze i ziemia. To, który żywioł jest nam najbliższy, decyduje, czy podczas wakacyjnych wojaży pływamy, chodzimy po górach, czy wzbijamy się w przestworza.
salon

Powiększamy wnętrza kolorem

Często zastanawiamy się jak to się dzieje, że w niektórych pomieszczeniach czujemy się lepiej, niż w innych. Weseli gospodarze, przyjemne zapachy i odpowiedni nastrój tłumaczą przyjazny klimat panujący w domu, jednak to nie wszystko...
farby

Włoskie Impresje

Bajeczne zestawienia kolorystyczne, przymusowo traktowane słońcem i wiatrem, nadają włoskiej sztuce użytkowej jedyny i niepowtarzalny charakter. Nikt na całym świecie nie potrafi tak subtelnie wydobywać z koloru światłocienia, słonecznych refleksów czy satynowych odcieni, jak Południe Europy. Właśnie z Włoch Marka Dekoral zaczerpnęła inspiracje, tworząc najnowszą kolekcję farb dekoracyjnych Dekoral Fashion Włoskie Impresje.
 
    Najlepsze projekty domów