X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Salony, pokoje dzienne
 

Tytuł:  Secesja na tapecie
Autor:  Dekorian
Źródło:  Dekorian
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salon

Secesja na tapecie

Od narodzin stylu secesyjnego w sztuce minęło 100 lat, a mimo tego jest on stale obecny w najbardziej eleganckich wnętrzach. Oryginalne rzeźby, malarstwo czy meble o secesyjnej linii są niezwykle cenione przez kolekcjonerów dzieł i stanowią dekoracyjne dopełnienie prestiżowych rezydencji i apartamentów.
Artykuły powiązane
tapety

Powiększanie wnętrz kolorem

Dobór odpowiedniej kolorystyki w sposób kluczowy wpływa na charakter i klimat wnętrza. Barwy oddziaływują nie tylko na nasze samopoczucie i nastrój, ale również odgrywają znaczną rolę przy ustalaniu stylu danego pomieszczenia. Poniżej bank cennych porad z Praktikera na temat zestawiania kolorów i ich funkcji...
dekoracje

Kratka czyli układ idealny

Linie w poziomie i pionie. Zrównoważenie, porządek i spokój to cechy, za które kochamy kratkę. We wnętrzu kratka wprowadza rodzaj klasycznej, ale często też stanowi zdecydowany akcent dekoracyjny. Za co ją kochamy we wnętrzach?
fototapeta

Fototapety ścienne

Najtrudniejszym zadaniem jest wykończenie i „udomowienie” stylizacji o charakterze nowoczesnym. Materiały wykończeniowe takie jak: płyty betonowe, stal i szkło, sprawiają, że wnętrze jest „chłodne” w odbiorze.
W poszukiwaniu niestandardowego pomysłu na ożywienie stylizacji, warto rozważyć opcję przyklejenia fototapety na ścianę.
 
    Najlepsze projekty domów