X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Salony, pokoje dzienne
 

Tytuł:  Duże przeszklenia w salonie
Autor:  Glasssolutions Saint Gobain
Źródło:  Glasssolutions Saint Gobain
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salon

Jak wybrać stolarkę okienną?

Wybór odpowiednich rozwiązań z zakresu stolarki okiennej jest niezwykle istotny. Wpływa bowiem nie tylko na wygląd naszego domu, ale także na takie aspekty jak energooszczędność, dźwiękoszczelność oraz wentylacja. Właściwie dobrana stolarka zapewnia długotrwałe, komfortowe użytkowanie oraz pozwala na ograniczenie strat ciepła w budynku.
Artykuły powiązane
dom

Wiosna – najlepsza pora na montaż rolet zewnętrznych

Wiosna to czas, kiedy wiele osób rozpoczyna budowę domu lub planuje jego remont. Pierwszy etap procesu budowlanego, jest doskonałym momentem aby podjąć decyzję o wyborze i montażu rolet zewnętrznych. Pamiętajmy, że im wcześniej postanowimy wyposażyć w nie dom, tym więcej czeka nas długofalowych korzyści.
Inteligentny dom

Czym jest inteligentny dom?

Jeszcze do niedawna niewielu z nas wiedziało co to jest inteligentny dom i czym się charakteryzuje. Często sądzono, że jest to budynek, który został wyposażony w drogie, zaawansowane technologicznie urządzenia. Nic bardziej mylnego.
Kraty w oknie

Antywłamaniowe zabezpieczenia okienne

Aby odpowiednio zabezpieczyć nasz dom przed złodziejem, prócz solidnych drzwi wejściowych, warto wybrać odpowiednie zabezpieczenia okien oraz balkonu. Warto pamiętać, że nawet najlepsze drzwi i okna nie uchronią przed włamaniem. Zwykłe okucia okienne bardzo łatwo sforsować. Dlatego też, jeżeli zastosujemy kilka dodatkowych zabezpieczeń do okien, z pewnością okna oraz drzwi będą trudniejsza barierą do pokonania.
 
    Najlepsze projekty domów