X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy, oświetlenie
 

Tytuł:  Lampy z kolekcji Prima marki Nowodvorski Lighting
Autor:  Nowodvorski Lighting
Źródło:  Nowodvorski Lighting
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
lampy

Prima – nowoczesne oświetlenie do salonu

Dzięki nowoczesnej kolekcji lamp Prima marki Nowodvorski Lighting wykreujemy salon jako miejsce przytulne, komfortowe i reprezentacyjne, będące wizytówką domu.
Artykuły powiązane
lampy

Kolekcja lamp w stylu kolonialnym

Kto z nas nie lubi podróżować do egzotycznych zakątków świata. Z każdej wędrówki przywozimy więc pamiątki, starając się zatrzymać jak najdłużej nie tylko wspomnienia, ale i atmosferę dalekich krajów.
nawierzchnia

Sposób na oświetlony ogród

Oświetlenie zewnętrzne spełnia nie tylko funkcje dekoracyjne, ale także użytkowe. Projektując oprawę świetlną terenu wokół domu warto wybrać lampy, które prócz pięknego, estetycznego wyglądu, będą spełniały jak najwięcej praktycznych zadań. Taką rolę na na odegrają na naszej posesji lampy Lhotse i Mon marki Nowodvorski Lighting.
lampy

Lampy w stylu vintage

Moda minionych dekad nigdy całkowicie nie odchodzi w niepamięć. Antyk, renesans, barok, czy lata 20-te ubiegłego wieku doczekały się wielu kontynuacji, szczególnie jeśli mowa o aranżacji współczesnych wnętrz. Kto by jednak pomyślał, że styl lat 50, 60 i 70-tych tak szybko zyska naśladowców. Do grona popularnych akcesoriów vintage dołączyły również lampy Shadow i Shadow violet marki Nowodvorski Ligthing.
 
    Najlepsze projekty domów