X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Lampa sufitowa wisząca Alino marki Trilux
Autor:  TRILUX
Źródło:  TRILUX
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
hol

Jedna oprawa, wiele możliwości

Oprawy oświetleniowe, które można łatwo dopasować do specyfiki pomieszczenia są chętnie wybierane przez architektów wnętrz. Dzięki takim rozwiązaniom każda aranżacja nabiera indywidualnego charakteru.
Artykuły powiązane
kuchnia

Jakie światło w kuchni?

We współczesnej kuchni oświetlenie powinno być przede wszystkim funkcjonalne i ergonomiczne. Z jego formą i materiałem możemy natomiast trochę poeksperymentować. Zanim jednak kupimy właściwe lampy, odpowiedzmy sobie na pytanie: jaki efekt, dzięki oświetleniu, pragniemy osiągnąć?
oświetlenie

Oświetlenie dogruntowe

Oświetlenie dogruntowe to rodzaj lamp wbudowanych w posadzkę. Przeważnie oświetlają, zdobią i akcentują elementy architektury użyteczności publicznej i zachwycające zabytki. Dzięki walorom praktycznym i estetycznym, coraz częściej wykorzystują je inwestorzy prywatni, pragnący oświetlić prywatne domy i posesje.
oświetlenie

Halogeny czy kinkiety ścienne?

Oświetlenie wnętrza domu jest ważne nie tylko ze względów użytkowych, ale także estetycznych. Dzięki niemu można nie tylko wykonywać różne czynności po zmroku, ale także wykorzystać je jako element aranżacji wnętrza.
 
    Najlepsze projekty domów