X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Lampa ogrodowa WENECJA
Autor:  Praktiker
Źródło:  Praktiker
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
oświetlenie zewnętrzne

Nocne oblicze ogrodu

Ogród ma oblicze dzienne i nocne. Skupiając się na tym pierwszym, często zapominamy o drugim, które jest równie ważne. Jak więc zaplanować oświetlenie ogrodu, by móc się cieszyć jego pięknem także po zachodzie słońca? Z pomocą przyjdzie szeroka oferta lamp dostępnych w marketach Praktiker.
Artykuły powiązane
oświetlenie

Światło w ogrodzie

Nastrojowo oświetlony ogród może stać się miejscem, gdzie w gronie przyjaciół będziemy spędzać pogodne, letnie wieczory. Światło na zewnątrz jest przydatne nie tylko ze względów estetycznych. Dzięki oświetleniu zieleni wokół domu możemy w każdej chwili zobaczyć co się dzieje na zewnątrz.
kuchnia

Jakie światło w kuchni?

We współczesnej kuchni oświetlenie powinno być przede wszystkim funkcjonalne i ergonomiczne. Z jego formą i materiałem możemy natomiast trochę poeksperymentować. Zanim jednak kupimy właściwe lampy, odpowiedzmy sobie na pytanie: jaki efekt, dzięki oświetleniu, pragniemy osiągnąć?
oświetlenie

Oświetlenie dogruntowe

Oświetlenie dogruntowe to rodzaj lamp wbudowanych w posadzkę. Przeważnie oświetlają, zdobią i akcentują elementy architektury użyteczności publicznej i zachwycające zabytki. Dzięki walorom praktycznym i estetycznym, coraz częściej wykorzystują je inwestorzy prywatni, pragnący oświetlić prywatne domy i posesje.
 
    Najlepsze projekty domów