X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Lampa podłogowa
Autor:  Kare Design
Źródło:  Kare Design
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
oświetlenie

Powrót do natury

Natura inspiruje od dawna. Nawiązania do świata roślin i zwierząt coraz częściej pojawiają się we wnętrzach nie tylko o charakterze rustykalnym. Bujne kłącza, nieobrobione drewno, obicia jak futra zwierząt, skały jako siedziska czy stoliki – ptaki.
Artykuły powiązane
meble do salonu

Meble o niebanalnym wzornictwie

Pomimo mnogości nowych mebli, lamp i dodatków oraz ich dużej różnorodności, stworzyliśmy krótki przegląd w którym próbujemy oddać słowem i obrazem tę wyjątkowość produktów, która prawdziwie zachwyca przede wszystkim w bezpośrednim kontakcie!
fotele

Ten jedyny, wymarzony... fotel

Jest taki mebel, którego użytkowanie nierzadko jest zarezerwowane wyłącznie dla nas, do którego rościmy sobie prawa wyłącznie, a którym dzielimy się w ostateczności. Mebel, w którym czytamy, oglądamy telewizję, rozmyślamy, drzemiemy, a przede wszystkim odpoczywamy. Bez niego wielu nie wyobraża sobie swojej prywatnej przestrzeni.
meble

Vintage w dobrej formie

Projektowanie przedmiotów sztuki użytkowej to ciężka praca wymagająca od twórcy kompromisu między designem, funkcjonalnością i wygodą użytkownika. Proces tworzenia nie oznacza wyłącznie poszukiwania nowych form, materiałów i zestawień, ale także kreatywne korzystanie z dorobku minionych pokoleń.
 
    Najlepsze projekty domów