X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Loft
Autor:  FFiL Śnieżka S.A.
Źródło:  FFiL Śnieżka S.A.
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
Loft

Białe i gładkie ściany to już przeszłość

Ciekawe wzory, zróżnicowana faktura, powłoki imitujące subtelne powierzchnie, soczyste barwy - tak mogą dziś mogą wyglądać nasze wnętrza. Oryginalne systemy dekoracyjne MAGNAT Style pozwolą nam się przenieść w świat niepowtarzalnych doznań estetycznych. Dzięki nim ściany w mieszkaniu nie muszą być już tylko białe i gładkie.
Artykuły powiązane
stiuk

Stiuk i antyczne techniki tynkowania

W tym sezonie obserwujemy wyraźne odejście projektantów od monotonii gładkich ścian na rzecz ciekawych efektów dekoracyjnych i sztukaterii. Odpowiedzią firmy Lakma na najnowsze trendy jest Stiuk Wapienny. Idealnie pasuje do wnętrz nowoczesnych i do tych w stylu retro.

Stiuk Wapienny wzorowany jest na antycznych technikach tynkowania. Nałożony w kilku warstwach i pokryty specjalnym woskiem doskonale imituje powierzchnię polerowanego kamienia o strukturze łupanej...
salon

Eleganckie i przytulne wnętrza

Każdy pragnie dobrze czuć się we własnym domu. To właśnie tu odpoczywamy, relaksujemy się, wyciszamy emocje. Na nasze samopoczucie niebagatelny wpływ maja kolory, którymi się otaczamy, dlatego tak ważny jest odpowiedni ich dobór. Z szerokiej gamy kolorów MAGNAT dobieramy te wyjątkowe, odpowiadające naszemu gustowi barwy przytulnych wnętrz.
gąbka

Jak modnie pomalować pokój

Wygląd ścian w dużym stopniu wpływa na panujący we wnętrzu nastrój. Białe ściany mogą szybko się znudzić, dlatego warto pomyśleć o dekoracyjnym malowaniu, które nie tylko nada domowemu wnętrzu wyjątkowego charakteru, ale także wniesie trochę koloru i radości. Podpowiadamy, jak modnie pomalować pokój, aby był prawdziwą dekoracją domowego wnętrza.
 
    Najlepsze projekty domów