X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Lampa stołowa Bulb
Autor:  9design
Źródło:  9design
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
oświetlenie

Lampy „poety światła”

Nazywany poetą światła, z pozornie błahego przedmiotu użytku codziennego, jakim jest żarówka, potrafi stworzyć dzieło sztuki. Od ponad 40 lat zaskakuje, intryguje i inspiruje, a jego kolejne lampy zyskują miano kultowych.
Artykuły powiązane
jadalnia

Creatio zmieni wnętrze Twojego domu

Nowy zestaw Creatio to propozycja do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu oraz biura. Korpusy w kolorze wenge zostały zestawione z frontami na wysoki połysk w trzech odcieniach: białym, pomarańczowym i brązowym - charakteryzującym się egzotycznym usłojeniem - zebrawood.
krzew

Rok w ogrodzie - październik

Październik to miesiąc wielkich przygotowań. Rośliny i zwierzęta szykują się do zimy, a ogród staje się magicznym miejscem. Pod warunkiem, że słonko zagości w naszym domu i ozłoci okolicę. Ostatnie kwiaty astrów, krokusów jesiennych, rozchodników, zawilców i zimowitów ozdabiają jeszcze fragmenty ogrodu, ale jesienne liściaste dywany przypominają o tym, że kończy się rok.
żywopłot

Żywopłoty iglaste

Po kamiennych i ceglanych murach gęste żywopłoty są najbardziej szczelnym ogrodzeniem. I bez wątpienia najładniejszym. Idealne zarówno do formowania, jak i swobodne we wzroście pozwolą cieszyć swą odmiennością. Stanowiąc ochronę przed ruchem ulicznym, samochodami, pieszymi, czy sąsiadami będą stały na straży naszej prywatności. Wystarczy, że raz na jakiś czas poświęcimy im swoją uwagę. Żywopłot jest, bowiem inwestycją na lata.
 
    Najlepsze projekty domów