X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Kolekcja Opium tapet Giardini
Autor:  Giardini
Źródło:  Giardini
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
tapety

Giardini prezentuje nowe kolekcje tapet

Włoska firma Giardini jest wyjątkowym przykładem tego, jak z sukcesami można czerpać z tradycji, a przy tym tworzyć produkty innowacyjne. Od momentu powstania w 1882 roku firma zgromadziła ogromny bagaż wiedzy i doświadczeń w zakresie produkcji luksusowych okładzin ściennych. Dziś korzysta jednak w dużej mierze z nowoczesnych technologii i zatrudnia młodych, kreatywnych projektantów.
Artykuły powiązane
Materiałowa tapeta bez łączeń

Materiałowa tapeta bez łączeń

Gładka, pokryta materiałową tapetą ściana z idealnym wzorem bez widocznych łączeń? Teraz to możliwe! W salonach Dekorian pojawił się nowy produkt. Belgijskie tapety Escolys są „skrojone na miarę” do każdego pomieszczenia.
tkaniny

Naturalne płótno ścienne

Ekologiczny trend w aranżacji wnętrz jest coraz bardziej widoczny. Modne są kolory ziemi, a do głosu dochodzą także naturalne materiały. Do takich należy płótno firmy Minka, którym bez obaw można ozdobić nasze ściany.
tapety

Tradycja wytwornych tapet

Zamiłowanie Włochów do otaczania się pięknymi rzeczami znajduje od wieków odzwierciedlenie w ich pasji tworzenia i wyrażania się poprzez sztukę. Współczesną tego emanacją jest w dużej mierze design i projektowanie przedmiotów sztuki użytkowej. Włoskie marki, co sezon zaskakują świat nowymi pomysłami wnętrzarskimi, które wyznaczają rytm i kierunek rozwoju całej branży.
 
    Najlepsze projekty domów