X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Holenderski design lamp
Autor:  Le Pukka
Źródło:  Le Pukka
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
Drewniany stół

Holenderski design w Le Pukka

Od kilku dni w Le Pukka concept store dostępny jest nowy asortyment od HK Living, prosto z Holandii. W ofercie pojawiły się industrialne, metalowe lampy wiszące, oryginalne metalowe krzesła oraz gama produktów drewnianych.
Artykuły powiązane
Włoskie meble Cattelan Italia

Moda na kolor

W tym sezonie w urządzeniu wnętrz ważny jest kolor. Modne są zarówno meble o wyrazistych i i intensywnych barwach jak i te stonowane, delikatne i nie rzucające się w oczy. Eksperci Le Pukka concept store podpowiadają w jaki sposób można wprowadzić kolor do domowego wnętrza. Połączmy kolory!
dekoracyjne oświetlenie

Szary – nie znaczy bury

Jakiś czas temu oszaleliśmy na punkcie szarości i nadal je kochamy. Naszą nieposkromioną miłością do tego koloru postanowiliśmy się podzielić, by jeszcze bardziej rozpropagować szary trend. Doszły nas bowiem słuchy, że istnieje grupa osób nieprzekonanych, że niby „smutno, nijako, depresyjnie” – mówią. Prostujemy i stereotypom mówimy stanowczo nie. Szary to wnętrzarska mała must have.
lampy wiszące

Nastrojowe oświetlenie od Le Pukka Concept Store

Światło jest jednym z najważniejszych elementów domu. Lampy nie tylko ozdabiają nasze wnętrza, ale wpływają na nasze samopoczucie. Dzięki designerskim lampom można stworzyć niepowtarzalny nastrój we wszystkich pomieszczeniach domu.
 
    Najlepsze projekty domów