X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Akcesoria dekoracyjne, Kolekcja Natural
Autor:  Black Red White
Źródło:  Black Red White
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
dekoracje

Nowe kolekcje dodatków od Black Red White

Firma Black Red White – z myślą o klientach, którzy doceniają piękno dodatków – wzbogaciła ofertę artykułów wyposażenia wnętrz o linie „Gold”, „Silver”, „Rainbow”, „Natural” i „Black Red White”.
Artykuły powiązane
poduszki

Ubierz swoje wnętrze w kolor!

Starannie dobrane produkty z każdej serii można dowolnie komponować, tworząc własne zestawy w wybranej palecie barw. Nowe dodatki to również gotowe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie urządzić swoje wnętrze szybko i gustownie.
dekoracje

Akcesoria dekoracyjne zainspirowane wiosną

Dodatki do wnętrz w modnych, pastelowych kolorach ożywią każdą aranżację. Z przedmiotów, w czterech harmonizujących propozycjach kolorystycznych, możemy skomponować własny zestaw.
dekoracje

Moda na pastelowy look

Masz ochotę na zmianę wystroju Twojego mieszkania? Dobrym sposobem na ożywienie wnętrza i nadanie mu romantycznego charakteru, jest zdecydowanie się na subtelną kolorystykę ścian i sięgnięcie po pastelowe dodatki. Z pewności odkryjesz ich pozytywne działanie oraz energię jaką wnoszą do pomieszczenia. Subtelna kolorystyka i nowoczesna forma przedmiotów sprawi, że wnętrze będzie miało wyjątkowy charakter.
 
    Najlepsze projekty domów