X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy, czarny
 

Tytuł:  Egzotyczna lampa PAGODA
Autor:  VITA
Źródło:  VITA
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
oświetlenie

Egzotyka pod sufitem

Lubisz podróżować, ale nie zawsze masz okazję spakować wszystkie egzotyczne pamiątki? Odwiedzając Azję zauroczyły Cię niesamowite sakralne budynku zwane pagodami? Nic straconego!
Artykuły powiązane
lampa

Designerskie oprawy oświetleniowe

Rola światła w modnie urządzonym mieszkaniu jest niezwykle ważna. Odpowiednio dobrane lampy pozwalają na świetlne aranżacje, ocieplają chłód minimalistycznych mieszkań, a przy tym stanowią niepowtarzalną ozdobę. Designerskie oprawy oświetleniowe Ibiza oraz Ibiza Cristal firmy Technolux to doskonały sposób na wyrazistą aranżację nowoczesnych wnętrz.
oświetlenie

Lampy z forniru – klasyka ekstrawagancji?

Eleganckie i zaskakujące lampy to wbrew pozorom obiekty nie tak łatwe do znalezienia. Hiszpańska firma Luzifer pokazuje, jak można naturalne piękno materiału wydobyć światłem. To lampy wykonane z forniru, pozwijanego w kształty abażurów. Podświetlone sęki i cienie rzucane przez załamania pozwijanego forniru tworzą niepowtarzalny nastrój.
lampy

Oświetlenie w nietypowej oprawie

Wybierając elementy wyposażenia do nowo aranżowanych wnętrz, dobrze jest zerwać z rutyną i skusić się na coś nietypowego. Aspekt oświetlenia jest wciąż traktowany tendencyjnie. Zwykle wybór pada na tradycyjne modele lamp.
 
    Najlepsze projekty domów