X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy, oświetlenie
 

Tytuł:  Lampa wisząca, Favorite Things Lamp
Autor:  Chen Karlsson
Źródło:  http://furniturefashion.com
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
lampy

Oświetlenie w nietypowej oprawie

Wybierając elementy wyposażenia do nowo aranżowanych wnętrz, dobrze jest zerwać z rutyną i skusić się na coś nietypowego. Aspekt oświetlenia jest wciąż traktowany tendencyjnie. Zwykle wybór pada na tradycyjne modele lamp.
Artykuły powiązane
oświetlenie

Stylowe lampy do pokoju dziecięcego

Lampy prezentują połączenie skandynawskiej prostoty z amerykańskim luzem. Drewniane podstawy są delikatne, wykonane z drewna, utrzymane w pastelowej tonacji bieli, różu i niebieskiego lub intensywnych barw jak pomarańcz, czerwień i granat. Proste w formie abażury przełamują spokój i harmonię, wprowadzając nas w klimat zabawy, kolorów i żywych barw.
oświetlenie

Pozwól wnętrzom rozbłysnąć jak diament

Lampa Bijoux intryguje i zachwyca swoim nietypowym, szlachetnym kształtem, który przypomina diament. Występuje w kilku rozmiarach, jako lampa podłogowa lub wisząca. Do jej produkcji wykorzystano metodę rotomodelingu, czyli formowania rotacyjnego tworzyw sztucznych.
oświetlenie

Designerskie lampy Vita

Lampa EOS jest kompozycją oddającą subtelny charakter i lekkość wykonania. Celem kopenhaskich architektów było zaprojektowanie lamp utrzymanych w prostej, skandynawskiej stylistyce i intrygującym wzornictwie.
 
    Najlepsze projekty domów