X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Lampa podłogowa Lemming Tre oraz stołowa Cats Cage
Autor:  www.9design.pl
Źródło:  www.9design.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
meble

Dla kreatywnych miłośników designu

Praktyczne i zarazem pomysłowe. Na pewno się nie nudzą, a z całą pewnością zaciekawią wszystkich gości i dodadzą charakteru naszym domowym wnętrzom. Przedstawiamy mebli, lamp i dodatków, które charakteryzują się zarówno kreatywnym i pięknym designem, jak i nastawieniem na wygodę użytkownika.
Artykuły powiązane
oświetlenie

Powrót do natury

Natura inspiruje od dawna. Nawiązania do świata roślin i zwierząt coraz częściej pojawiają się we wnętrzach nie tylko o charakterze rustykalnym. Bujne kłącza, nieobrobione drewno, obicia jak futra zwierząt, skały jako siedziska czy stoliki – ptaki.
meble do salonu

Meble o niebanalnym wzornictwie

Pomimo mnogości nowych mebli, lamp i dodatków oraz ich dużej różnorodności, stworzyliśmy krótki przegląd w którym próbujemy oddać słowem i obrazem tę wyjątkowość produktów, która prawdziwie zachwyca przede wszystkim w bezpośrednim kontakcie!
lampa

Designerskie oprawy oświetleniowe

Rola światła w modnie urządzonym mieszkaniu jest niezwykle ważna. Odpowiednio dobrane lampy pozwalają na świetlne aranżacje, ocieplają chłód minimalistycznych mieszkań, a przy tym stanowią niepowtarzalną ozdobę. Designerskie oprawy oświetleniowe Ibiza oraz Ibiza Cristal firmy Technolux to doskonały sposób na wyrazistą aranżację nowoczesnych wnętrz.
 
    Najlepsze projekty domów