X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Oświetlenie wkomponowane w akustyczne sufity podwieszane, aranżacja kawiarni
Autor:  Lako
Źródło:  Lako
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
kawiarnia

Dobra kawiarnia przyciąga nie tylko kawą

W Polsce od kilku lat rozwija się moda na spotkania w kawiarniach. Jeszcze jakiś czas temu takie lokale postrzegane były jako miejsce do wypicia kawy. Obecnie stają się obowiązkowym punktem spotkań ze znajomymi, przestrzenią dla sztuki lub pracy z laptopem na stoliku. Klientów przyciąga nie tylko dobra kawa, ale także charakter i wystrój wnętrza.
Artykuły powiązane
Przykład sufitu podwieszanego

Sufit podwieszany

Sufit jest najczęściej pomijanym elementem podczas aranżacji domowego wnętrza. Większość z nas raz na jakiś czas maluje go białą farbą i zapomina o nim na najbliższe lata. Wystarczy jednak odrobina wysiłku, aby sufit nabrał ciekawej formy, przyciągnął wzrok odważnym kolorem, a w parze z oświetleniem stworzył niepowtarzalny klimat w domowym wnętrzu.
salon

Zalety sufitów podwieszanych

W zależności od przeznaczenia pomieszczenia, musi ono spełniać określone normy. Wybierając materiały budowlane do wnętrza, musimy wziąć to pod uwagę. Z jakich względów lokale użyteczności publicznej najczęściej wyposaża się w sufity podwieszane?
biuro

Perfekcyjna aranżacja przestrzeni biurowej

Aranżacja przestrzeni przyjaznej dla pracowników, wymaga kompleksowego podejścia do projektowania. Obecnie, w procesie projektowym, bierze się przede wszystkim, pod uwagę funkcjonalność oraz ergonomię. Wszystko to akcentuje się w efektowną oprawią elementów wykończenia, wyposażenia i dekoracją poszczególnych pomieszczeń.
 
    Najlepsze projekty domów