X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Lampy
 

Tytuł:  Designerska lampa LOVE
Autor:  SLIDE
Źródło:  DADO DESIGN
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
lampa

Walentynkowa lampa

Kartka z misiem, pluszowa maskotka, kubek z serduszkiem... a może designerski projekt prosto z Włoch? W tym przypadku odpowiedź jest bardzo prosta. Jeśli zależy nam na pozytywnym zaskoczeniu ukochanej osoby, warto wykazać się pomysłem, ale jeśli brakuje Ci inspiracji warto odwiedzić jeden z showroomów z oryginalnymi dodatkami.
Artykuły powiązane
lampy

Oświetlenie w nietypowej oprawie

Wybierając elementy wyposażenia do nowo aranżowanych wnętrz, dobrze jest zerwać z rutyną i skusić się na coś nietypowego. Aspekt oświetlenia jest wciąż traktowany tendencyjnie. Zwykle wybór pada na tradycyjne modele lamp.
oświetlenie

Stylowe lampy do pokoju dziecięcego

Lampy prezentują połączenie skandynawskiej prostoty z amerykańskim luzem. Drewniane podstawy są delikatne, wykonane z drewna, utrzymane w pastelowej tonacji bieli, różu i niebieskiego lub intensywnych barw jak pomarańcz, czerwień i granat. Proste w formie abażury przełamują spokój i harmonię, wprowadzając nas w klimat zabawy, kolorów i żywych barw.
oświetlenie

Pozwól wnętrzom rozbłysnąć jak diament

Lampa Bijoux intryguje i zachwyca swoim nietypowym, szlachetnym kształtem, który przypomina diament. Występuje w kilku rozmiarach, jako lampa podłogowa lub wisząca. Do jej produkcji wykorzystano metodę rotomodelingu, czyli formowania rotacyjnego tworzyw sztucznych.
 
    Najlepsze projekty domów